خانه / کارآفرینی ، طرح توجیهی / پروژه کارآموزی بیمارستان دنا

پروژه کارآموزی بیمارستان دنا

پروژه کارآموزی بیمارستان دنا

 

عنوان فایل : پروژه کارآموزی بیمارستان دنا

کد فایل : ۲۰۶۸۶۱۰

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word 

 (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:۳۵

 

 

قسمتی از متن فایل دانلودی:

 مقدمه

یکی از اهداف اساسی و بسیار مهم سیاستگذاران ایجاد ارتباط منطقی و هماهنگ صنعت و محیط کار با دانشگاه و دانشجو می با شد که هم در شکوفائی ورشد صنایع موثر بوده و هم دانشجویان را از یادگیری دروس تئوری محظ رهایی داده و علم  آنها را کاربردی تر کرده و باعث می شود آن را  در عرصه عمل ، آزموده و به مشکلات و نا بسامانیهای علمی و عملی محیط کار آشنا شده و سرمایه وقت خویش را در جهت رفع آنها مصرف نمایند ، که برای جامعه در حال توسعه ما از ضروریات می با شد .

با این مقدمه شاید اهمیت و جایگاه درس دو واحدی کارآموزی برای ما روشنتر شده و با نگاهی دیگر به آن بپردازیم .

 

میزان رضایت دانشجو از این دوره

این دوره بسیار مفید و برای دانشجو حائز اهمیت می باشد و هدف آشنایی با محیط کارگاهی ، کسب تجربه ، ایجاد و درک روابط بین مفاهیم و اندوخته های تئوری با روشها و کاربردهای عملی و اجرایی ، ایجاد ارتباط با محیط کار و تعیین میزان کاربرد تئوری در عمل بوده است.

 

( ارزیابی بخشهای مرتبط با رشته علمی کارآموزی )

تشریح کلی از نحوه کار، وظایف و مسئولیت‌های کارآموزی در محل کارآموزی و ارائه لیستی از عناوین کارهای انجام شده توسط دانشجو:

از جمله وظایف انجام شده در بیمارستان به شرح زیر می باشد

۱- آشنایی با بیمارستان و نحوه کار در بیمارستان

۲- آشنایی با نحوه حسابداری و دفتر داری بیمارستان

 

گزارش کار کارآموز

آگاهی از فنون و تخصص های اداری – تجاری از جمله مسائلی است که آگاهی آن برای کارشناسان. صاحبان مشاغل اعم از دولتی و غیر دولتی بسیار ضروری به نظر می رسد.

پر واضح است که هر اندازه اطلاعات مدیران و کارگزاران و کارمندان و غیره نسبت به فنون، چه در زمینه نگهداری و چه در زمینه خلاقیت بیشتر باشد دستیابی به اهداف سیر صعودی خود را طی خواهد نمود و جای تاسف است که این مسئله در کشور ما زیر بنای شکست و عقب افتادگی را بدنبال داشته است و این امر در مسائل مالی و اداری کشور بیشترین  استهلاک را به همراه داشته است. امید است که کشور در سالهای آتی با بالابردن نحوه آموزش و آموزش نیروها بر حسب تخصص در زمینه های مختلف در حداقل زمان ممکن در چهارچوب اخلاق اسلامی همت گمارد. برای این مهم توجه به نظریات افراد گمارده به کار در هر مقطع و محلی و جمع آوری اطلاعات موجود و استفاده از نظریات و آموزش و تدریس استادان فن بی تاثیر نخواهد بود

یکی از مسائلی که با دید آسان مورد توجه افراد قرار می گیرد اصول تدارکات کالا و تهیه آن و نگهداری آن در مکان های نامناسب که ما به اصطلاح خودمان آن را انبار می نامیم می باشد و متاسفانه در کشور ما کمترین کارشناس و کاردان در این مهم مشغول به کار، تدریس و تحقیق می باشند. با توجه به استعدادهای نهان کشور مجبور شده در مورد این مسئله از توانایی های همه علوم و نظریات افراد مختلف استفاده نماید و چه آسان هدایت کشتی در دریای متلاطم که هدایت گران آن همه کس و همه چیز باشد جزء قطب نما و ناخدای کشتی.

 

بخش اول : تعاریف

حقوق و مزایا: حقوق و مزایای کارکنان یک وزارتخانه از محل درآمدهای جاری دولت که توسط سازمان بودجه در اختیار وزارتخانه های مطبوع قرار می گیرد پرداخت می شود. از حقوق و مزایای هر شخص فاکتورهایی نظیر مالیات، بازنشستگی، بیمه درمان و تامین اجتماعی کسر می گردد.

مالیات: طبق جدول مالیاتی مصوب وزارت دارایی در سال ۸۴ حقوق ومزایای هر شخص به سقف ۱۹۰۰٫۰۰۰ ریال از مالیات معاف است و مازاد بر این مقدار مشمول مالیات ۱۰% می گردد.

بازنشستگی: ۹% از کل حقوق و مزایای هر پرسنل به استثنای حق عائله بندی و حق اولاد مشمول سهم کارگر یا کارمند و ۵/۱۳% مشمول سهم کارمندها خواهد شد که جمعا ۵/۲۲% بعنوان حق بازنشستگی بابت حقوق پرسنل کسری می گردد. 

بیمه درمان( بیمه خدمات درمانی): کلیه کارمندان رسمی مشمول بیمه خدمات درمانی می گردند. بیمه خدمات درمانی برای کارمند.همسر و سه فرزند اول شامل بیمه درجه ۱٫ برای پدر. مادر خواهر و برادر کارمند رسمی شامل بیمه تابعه درجه ۲ می گردد که هر کدام منابع خاص خود را دارد.

بیمه تامین اجتماعی: کلیه کارمندان پیمانی، کارمندان طرحی و قراردادی شرکتها مشمول بیمه اجتماعی می گردند. ۷% از حقوق و مزایای کارکنان به عنوان بیمه مهم کارمند و یا کارگر و ۲۰% مابقی آن توسط کارفرما پرداخت می گردد و جمعا ۲۷% خواهد شد.

و…


 

دسته بندی : کارآفرینی ، طرح توجیهی

برچسب های محصول : پروژه کارآموزی درباره بیمارستان دنا,پروژه,کارآموزی,بیمارستان,دنا,بیمارستان دنا

جهت دانلود پروژه کارآموزی بیمارستان دنا کلیک کنید

پروژه کارآموزی بیمارستان دنا