خانه / علوم پزشکی / خواب سریع با استفاده از القای امواج مغزی

خواب سریع با استفاده از القای امواج مغزی

خواب سریع با استفاده از القای امواج مغزی

 

عنوان فایل : خواب سریع با استفاده از القای امواج مغزی

کد فایل : ۲۰۸۰۳۸۷

با استفاده از این فایل صوتی ۴۰ دقیقه ای بدون مشکل به خواب بروید. چنانچه با مشکل بی خوابی و بدخوابی مواجه اید و اگر در به خواب رفتن مشکل دارید و افکار مزاحم باعث می شود نتوانید راحت به خواب بروید این روش را حتما امتحان کنید. در یک محیط آرام و راحت دراز بکشید و فایل صوتی را پلی کنید. نیازی نیست از هدفون استفاده کنید و اگر از بلندگوی با کیفیت استفاده کنید نتیجه بهتری می گیرید. هرچند خودم با استفاده از اسپیکر گوشی موبایل به راحتی به خواب رفتم حتی وقتی که در یک عصر پراسترس احساس خواب هم نداشتم.

قبل از مصرف داروهای آرامبخش و خواب آور این روش بسیار ارزان قیمت و کاملا بی خبر و فاقد هرگونه عوارض جانبی را امتحان کنید. 

اگر هیچ مشکلی بد خوابی ندارید اما دوست دارید خواب سریع داشته باشید (مثلا قبل از اقدام به رانندگی طولانی مدت یا خواب کوتاه پس از یک رانندگی طولانی و خسته کننده) این فایل MP3 می تواند به شما کمک کند.

هشدار۱: چنانتچه مبتلا به بیماری های مغزی نظیر صرع، آلزایمر و … هستید از محصولات القای امواج مغزی استفاده نکنید. این محصول مختص کسانی است که دچار بیماری خاص مرتبط با مغز نیستند یا اینکه قبلا با پزشک خود مشورت کرده باشند.

هشدار۲: استفاده از این امواج برای خانم های باردار ممنوع است.

هشدار۳: چنانچه در حین استفاده از این محصول احساس تپش قلب، سرگیجه، حالت تهوع داشتید، اجرای فایل صوتی را متوقف کنید.

 


 

دسته بندی : علوم پزشکی

برچسب های محصول : امواج مغزی, بی خوابی, درمان بی خوابی, موسیقی درمانی, موزیک تراپی, صدا درمانی, استرس, ئرمان استرس, کاهش استرس, آرامبخش, داروهای آرامبخش, صدا درما

جهت دانلود خواب سریع با استفاده از القای امواج مغزی کلیک کنید

خواب سریع با استفاده از القای امواج مغزی